ТОВ «Агросервіс»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агросервіс»

Сертифікований дилер компанії «ДеЛаваль» в Полтавській та Харківській областях

Головний офіс: с. Гоголеве, Шишацький р-н, Полтавська область, індекс 38040

Тел/факс: +38 (05352) 93 8 47; моб.тел: +38 (050) 304 18 47;

Представництво в м. Полтава, вул. Зіньківська 35, моб.тел: +38 (050) 30 404 30

Представництво в м. Харків, вул. Енергетична 15, моб.тел: +38 (050) 405 84 80

ТОВ «Агросервіс» засноване у грудні 1995 року. Головний офіс та склад знаходиться у на батьківщині М.В. Гоголя в селі Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Для зручності клієнтів, має представництва у містах Полтава та Харків.

З 2005 року ТОВ «Агросервіс» є сертифікованим дилером компанії «ДеЛаваль» (Швеція), яка є світовим лідером у виробництві обладнання для молочного тваринництва.

Компанія працює на території Полтавської та Харківської областей. Основним видом діяльності є реалізація, монтаж, сервіс обладнання для молочно товарних ферм, консультаційні та технологічні рішення пов’язані з виробництвом молока.

Впроваджуючи здобуті знання та вміння в своїй справі компанія набула чимало ділових партнерів та друзів в молочному бізнесі, які зацікавленні у виробництві якісної продукції та ефективному менеджменту на своєму виробництві.

За час існування товариства було успішно реалізовано більше 250-ти проектів, від реконструкції існуючих ферм до будівництва нових комплексів з різними технологічними рішеннями для утримання, управління, доїння та зберігання молока. Реалізовано найсучасніший в країні проект для господарства з технологією прив’язного утриманням корів надавши замовнику максимальну автоматизацію систем доїння, годівлі, поїння, вентиляції, освітлення, гноєвидалення, та комфорту корів.

Сьогодні ТОВ «Агросервіс» налічує 15 сервісних інженерів, 3 торгових представники та адмінперсонал. Сервісна служба складається із висококваліфікованих спеціалістів, які проходять навчання та підготовку на базі компанії «ДеЛаваль».

Компанія ТОВ «Агросервіс» завжди рада новим партнерам та новій співпраці!

http://agroservis.poltava.ua

bezymyanny121212121212j


Комментарии (0)